Flowermate Cap Vaporizér - Black / Černý

Kód: 1216
Neohodnoceno
1 590 Kč
Skladem

Vaporizér 'CAP' od 'Flowermate' vděčí za svůj název tvaru, který připomíná kapsli. Díky tvaru tobolky se 'CAP' fantasticky drží a také je velmi nenápadný a diskrétní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kromě toho je 'CAP' také velmi výkonný. Po krátkých 20 sekundách je již zahřátý a 950mA silná baterie postačuje pro 8 až 10 vaporizačních sezení. Úplné nabití baterie pomocí USB kabelu trvá asi 1 - 1,5 hodiny.

Magnetický náustek je opatřen zirkon keramickou cestou par v kvalitě odpovídající lékařskému využití. Praktické ovládání jedním tlačítkem poskytuje nejjednodušší ovládání a umožňuje uživateli rychle přepínat mezi třemi teplotními úrovněmi 196 °C / 385 °F (modrá), 205 °C / 400 °F (zelená) a 215 °C / 420 °F (červená).

Výkon 'CAP' je - jako je obvyklé u ostatních zařízení 'Flowermate' - vynikající. 'CAP' je ideální pro uživatele vaporizéru začátečníky, ale také přesvědčí fandy vaporizování s mnohaletými zkušenostmi.

Obsah balení:
1 vaporizér Cap
1 nabíjecí baterie 950 mA
1 micro USB kabel
3 sítka topné komory
2 sítkanáustku
1 pěchovátko
1 kartáček
1 uživatelská příručka de, en

 

V souladu s § 6 zákona č. 65/2017 Sb. je při prodeji kuřáckých pomůcek a elektronických cigaret online prodejce povinen ověřit, že kupující není mladší 18 let.

Upozornění pro kupující: Vaporizér je zbožím ve smyslu § 1837 písm. g) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ("zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej tedy není možné vrátit") a proto od kupní smlouvy a jeho dodávce nelze odstoupit. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: