G Pen Elite Badwood Herbal Vaporizer

Kód: 105
Neohodnoceno
7 399 Kč
Momentálně nedostupné

Originální kapesní vaporizér G Pen Badwood Elite Herbal. Skvělé ovládání, diskrétní rozměry, unikátní design a příslušenství od Grenco Science a Badwood.

 

Další z jedinečných kooperací společnosti Grenco Science proběhla s Badwood, losangelskou streetwear značkou.

Vaporizér G Pen Badwood Elite Herbal je vylepšený kapesní vapík v černobílé barvě s cool desinem, který nabízí kromě minimalistických rozměrů (112x31x26mm), slušného výkonu a bohatého příslušenství hned několik dalších výhod.

Malá hmotnost, úctyhodná životnost baterie, nekomplikované a snadné vaporování, stylová úschova. Grenco Science se při vývoji svých produktů inspiruje přáním zákazníků. Také proto se kapesní vaporovací pero G Pen Elite Herbal skvěle ovládá a perfektně padne do ruky. A to jak praváka, tak leváka.

Přístroj G Pen Elite Badwood umožňuje vaporizaci suchých bylin v rozmezí 90° až 220° C. Teplotu ovládáte pomocí tlačítek plus a minus po jednom stupni, její hodnotu vidíte na LED displeji. Vaporizér má pogumované tělo, které ho chrání před poškrábáním. Obdržíte ho ve vystlané a robustní válcovité krabičce, která poskytuje maximální ochranu při cestování.

Stylová černá schránka je diskrétní a snadno přenositelná. Nabíjení zvládnete snadno pomocí USB nabíječky. Lithium ion baterie (2200 mAh, 7.77Wh, 3.7-4.0 V) by měla podle výrobce vydržet 12 až 15 vapování. Náústek z odolné gumy umožňuje jemný požitek z vaporování, navíc je lehce vyměnitelný, rozložitelný a omyvatelný.

Plnící keramická komora s přibližnou kapacitou 0,75 gramu sušených a nadrcených bylin je jednou z největších mezi podobnými výrobky. Topné tělísko zahřívá materiál ze všech stran, ne jen zespoda.

Garance čisté chuti je díky použití kvalitních materiálů samozřejmostí. Balení obsahuje 1x vaporizér G Pen Badwood Elite Herbal, 1x USB nabíjecí kabel, 1x podložku Badwood, 1x otvírák na lahve Badwood G Card, 1x psaníčko s designem lyžařské kukly, 1x Badwood minipopisovač, 1x zrcátko s designem lyžařské kukly, 1x sadu tetování na rty.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: