Vaporizér Volcano Classic - Onyx Edition

Kód: 546
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
onyx classic 01 1
9 559 Kč
Skladem

Dlouhodobě oblíbený stolní vaporizér Volcano Classic s Easy Valve Setem - nyní v novém kabátě - Onyx Edition! Skvělá volba pro pravidelnou aromaterapii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Volcano Classic s Easy Valve setem patří nepochybně mezi nejkvalitnější vaporizéry na trhu. Velmi sofistikovaný přístroj bez LED displeje je primárně určen pro vaporizaci suchých bylin. Se speciální nádobkou lze vaporovat také tekutiny, oleje či rostlinné výtažky

Stolní vaporizér Volcano umožňuje pouze ruční kontrolu na 9 levelech a nastavení teploty ve stupních Celsia. Je známo, že každá bylina potřebuje k optimální vaporizaci jinou teplotu. Věnujte proto pozornost manuálu. Teplotu lze regulovat mezi 130 a 230°C.

Předností všech vaporizérů Volcano je hlavně zdravotní nezávadnost, schopnost držet stabilní teplotu, dlouhá životnost, nadstandardní odolnost a samozřejmě bezkonkurenční výkon. Výhodou je také automatické vypínání přístroje. Teplotu je možno nastavit s odchylkou +/- 5 stupňů Celsia. Pět balónků ve standard velikosti je součástí balení.

Stolní vaporizér Volcano Classic, Easy Valve set od firmy Storz&Bickel včetně příslušenství a českého návodu. Pozor, přístroj váží 1,6 kg! Balení obsahuje přístroj Volcano Digit, Easy Valve set a originální manuál.

V Easy Valve Setu najdete 5x balonek, zásobník, sadu sítek Normal, náústek, kapalinovou vložku a značkovou drtičku Volcano .

Doplňkové parametry

Kategorie: VAPORIZÉRY
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: